List/Grid

Tag Archives: Baba Stars

Kënga e Noizyt “Na jena OTR” e vjedhur?

Kënga e Noizyt “Na jena OTR” e vjedhur?

Lideri i grupit OTR, Noizy, i cili këto ditë publikoi këngën “Na jemi OTR”, e cila i kushtohet BABA STARS e në veçanti reperit Ledri, duket se është e vjedhur…. Lexo më gjërësisht.. »

416 total views, no views today

Soni Malaj bashkëpunon me Baba Stars

Soni Malaj bashkëpunon me Baba Stars

Këngëtarja nga Shqipëria, Soni Malaj e cila ka kohë që jeton në Spanjë dhe nuk ishte aq aktive këto muaj në skenën muzikore, thuhet se është duke u përgatitur për… Lexo më gjërësisht.. »

246 total views, no views today

Fejohet Getoar Selimi me bukuroshen Florenta Islami

Fejohet Getoar Selimi me bukuroshen Florenta Islami

Reperi i grupit Tingulli 3nt, Getoar Selimi i njohur si Geti, ka vendosur t’i japë fund beqarisë dhe të fejohet me bukuroshen Florenta Islamin. Bosi i ‘labelit’ “Baba Stars” organizoi… Lexo më gjërësisht.. »

1,229 total views, no views today