List/Grid

Tag Archives: baba

Thaçi nga Kondova: Alia u tregu se është pis, baba i tij është Ivanovi – VIDEO

Thaçi nga Kondova: Alia u tregu se është pis, baba i tij është Ivanovi – VIDEO

Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi sot ka qëndruar në Kondovë të Shkupit, ku edhe ka promovuar kandidatët për deputet të kësaj partie. Thaçi tha se programi i PDSH – së… Lexo më gjërësisht.. »

144 total views, no views today

Baba ja prek nuses b… shiko qa i bon gruja (VIDEO)

Baba ja prek nuses b… shiko qa i bon gruja (VIDEO)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 191 total views, no views today

191 total views, no views today

Snoop Dogg: Becks, baba pasionant

Snoop Dogg: Becks, baba pasionant

Reperi amerikan, Snoop Dogg, mendon se futbollisti anglez, David Beckham, është një baba pasionant. Reperi thotë se superylli i LA Galaxy gjithmonë i vë në rend të parë katër fëmijët… Lexo më gjërësisht.. »

219 total views, no views today

Beyonce: Jay-Z do të jetë baba inspirues

Beyonce: Jay-Z do të jetë baba inspirues

Këngëtarja amerikane, Beyonce Knowles mendon se bashkëshorti i saj, reperi Jay-Z do të jetë një baba inspirues sepse ai tashmë është njeri dhe muzicient inspirues. Çifti që është i martuar… Lexo më gjërësisht.. »

164 total views, no views today