List/Grid

Tag Archives: Babai

Babai i Ozil do ta padisë Realin

Babai i Ozil do ta padisë Realin

Babai i super mesfushorit të Arsenalit, Mesut Ozil, ka deklaruar se Florentino Perez nuk është burrë dhe se ai do t’ia tregojë vendin ne gjykatë. ABC kishte raportuar se Florentino… Lexo më gjërësisht.. »

220 total views, no views today

Babai e zen te bijen duke bere striptiz ne webcam (VIDEO)

Babai e zen te bijen duke bere striptiz ne webcam (VIDEO)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 238 total views, 3 views today

238 total views, 3 views today

Babai e zen te bijen cullak ne kamere – Video

Babai e zen te bijen cullak ne kamere – Video

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 169 total views, 2 views today

169 total views, 2 views today

Babai vret të birin

Babai vret të birin

Një tragjedi familjare ka ndodhur të hënën në mëngjes rreth orës 7.20 të mëngjesit në fshatin Ognjancë të Shkupit. Babai 74 vjeçar me armë gjuetia vret djalin 48 vjeçar. Nga Ministria… Lexo më gjërësisht.. »

136 total views, no views today

Orjela Nebija, trupin e kam dhuratë nga babai im

Orjela Nebija, trupin e kam dhuratë nga babai im

Palestra merr pak kohë të ditës sime, pasi jam pjesën më të gjatë të ditës në punë. Gjatë dimrit mundohem të organizohem disi për t’u marrë edhe me palestrën, por… Lexo më gjërësisht.. »

162 total views, no views today

Mënyra e ushqyerjes së babait ndikon tek identiteti juaj gjenetik

Mënyra e ushqyerjes së babait ndikon tek identiteti juaj gjenetik

Shkencëtarët bëjnë të ditur se ndikimet ambientaliste, përballë të cilave ekspozohet babai, ndikojnë në riprogramimin e zhvillimit gjenetik tek fëmijët e brezit të ri. Në studimin e zhvilluar nga Universiteti… Lexo më gjërësisht.. »

158 total views, 1 views today