List/Grid

Tag Archives: Babain

Tetovë: Djali e rreh babain, e bën për në spital

Tetovë: Djali e rreh babain, e bën për në spital

58 vjeçari nga Tetova lufton për jetën në Klinikën e Shkupit pasi sot pasdite rreth orës 16 është rrahur nga djali I tij dhe kunati I djalit. Siç bëjnë të… Lexo më gjërësisht.. »

172 total views, no views today

Cana kërkon virgjëreshë

Cana kërkon virgjëreshë

E “lëshoi” Adelinën sepse nuk ishte virgjëreshë …  Ylli i kombëtares shqiptare duket “patriot” edhe në raste të tjera. Ai ngjyrën e kuqe, pos në fanellë e flamur, jetikisht duket… Lexo më gjërësisht.. »

533 total views, no views today