List/Grid

Tag Archives: Badihava

Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”

Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”

Këngëtarja kosovare Gili dhe këngëtari Enis Potoku sërish do të jenë konkurrentë në festivalin e Shqipërisë, “Top Fest8”. Kësaj radhe dyshja do të konkurrojë me këngën e titulluar “Badihava” e… Lexo më gjërësisht.. »

406 total views, no views today