List/Grid

Tag Archives: Balkanika

Balkanika shpall Adelina Ismailin artisten e javës, mposhtet Inna dhe Lepa Brena

Balkanika shpall Adelina Ismailin artisten e javës, mposhtet Inna dhe Lepa Brena

Rikthimi me këngën “I love you more” i ka sjellë Adelina Ismailit një fat të paparë. Pasi u lançua vetëm në Youtube, në televizionin më të madh të Ballkanit me… Lexo më gjërësisht.. »

316 total views, no views today