List/Grid

Tag Archives: Ballistet

Shkëndija pa “Ballistët” pret Bregallnicën, Renova në Prilep

Shkëndija pa “Ballistët” pret Bregallnicën, Renova në Prilep

Pesë ndeshje të javës së tetë të ligës së parë të Maqedonisë në futboll do të zhvillohen të shtunën, kurse vetëm një është në program të dielën edhe ajo në… Lexo më gjërësisht.. »

219 total views, no views today

Renova e sakatosur në Shkup, Shkëndija pret Napredokun

Renova e sakatosur në Shkup, Shkëndija pret Napredokun

Në javën e katër të kampionatit të Maqedonisë zhvillohen disa ndeshje interesante. Të dielën (ora 20:00), në stadiumin “Filipi i Dytë” në Shkup, skuadra e Renovës do të takohet me… Lexo më gjërësisht.. »

178 total views, 1 views today

“Komitët” anojnë për Partizanin, kundër Shkëndijës!

“Komitët” anojnë për Partizanin, kundër Shkëndijës!

Themeluesi i “Komitëve” të Vardarit me nofkën “Zhuti” ka folur për mediet serbe lidhur me takimin e 19/20 korrikut midis Shkëndijës dhe Partizanit që luhet në Shkup, në kuadër të… Lexo më gjërësisht.. »

175 total views, 1 views today

Ka ardhur koha për të mundur Teteksin

Ka ardhur koha për të mundur Teteksin

“Sigurisht se do të shkojmë në tri pikë, të cilat do të jenë shumë të vlefshme për ne dhe për vazhdimin e kampionatit. Mendoj se me këto tre pikë ne… Lexo më gjërësisht.. »

164 total views, no views today

Ballistët, japin mbështetje për Ramush Haradinajn

Ballistët, japin mbështetje për Ramush Haradinajn

Tubimi solidarizues për lirimin e Kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, që gjendet në Gjyjkatën e Hagës gjeti përkrahjen e grupit të tifozëve të Klubit futbollistik Shkëndija… Lexo më gjërësisht.. »

365 total views, 3 views today