List/Grid

Tag Archives: Bamir Topi

Mbrojtja e Presidentes rrah një shofer veture

Mbrojtja e Presidentes rrah një shofer veture

Truprojat e presidentes së Kosovës, Atifete Jahjaga po e shoqëronin atë derisa kjo e fundit u nis drejt një salloni bukurie në rrugën “Rrustem Statovci” në Prishtinë. Derisa ajo po… Lexo më gjërësisht.. »

253 total views, 1 views today

Kush do të jetë Personaliteti politik i vitit 2011?

Kush do të jetë Personaliteti politik i vitit 2011?

Edhe këtë vit vazhdon traditën e zgjedhjes së personalitetit të vitit 2011 në trojet shqiptare. Çdo vit në hapësirat shqiptare po shtohen personalitet e reja politike e institucionale prandaj edhe… Lexo më gjërësisht.. »

236 total views, no views today

Leonora Jakupi dekorohet nga Presidenti Topi”, Presidenca e përgënjeshtron

Leonora Jakupi dekorohet nga Presidenti Topi”, Presidenca e përgënjeshtron

Presidenca e kryetarit Bamir Topi  dhe më saktësisht zyra për informim ka përgënjeshtruar fjalët e këngëtares Leonora Jakupi, e cila nëpër media kishte thënë se është dekoruar me “Medalje të… Lexo më gjërësisht.. »

374 total views, 1 views today

Të gjendet autori i vrasjes se policit

Të gjendet autori i vrasjes se policit

Presidenti Bamir Topi i ka dërguar një mesazh ngushëllimi familjes së efektivit Roland Likaj, i cili u vra një ditë më parë, ndërsa ishte në detyrë. “Rënia në krye të… Lexo më gjërësisht.. »

119 total views, 1 views today

Foto familjare

Foto familjare

Presidenti amerikan Barak Obama dhe ai shqiptar, Bamir Topi gjatë takimit në Nju Jork dolën edhe në një foto familjare, shoqëruar edhe nga bashkëshortet e tyre. Ditë më parë, Presidenti… Lexo më gjërësisht.. »

234 total views, no views today