List/Grid

Tag Archives: banal

Dasma kthehet në tragjedi, vriten vëllai dhe kunati i dhëndrit, arrestohen autorët

Dasma kthehet në tragjedi, vriten vëllai dhe kunati i dhëndrit, arrestohen autorët

ELBASAN – Pak pas mesnatës, policia e Elbasanit arriti që të arrestojë autorët që shkaktuan tragjedinë në një dasmë, ku humbi jetën dy shtetas, ndërsa një tjetër ndodhet ende në… Lexo më gjërësisht.. »

233 total views, no views today