Zanfina Ismaili – këpucë 800 Euro!

Në koleksion e saj të shumtë të këpucëve, Zanfina Ismajli ka edhe të tilla që ka shpenzuar qindra euro. Këngëtarja ka treguar për Flladin Veror  se ka shpenzuar 800 euro për blerjen e një palë këpucëve Prada. Por, i ka rënë pishman. “Jam penduar sepse mendoj se kam mundur t’i përdorë ato para për diçka më produktive”, ka thënë Zanfina, që merr mijëra euro për një...

Tuna në shtrat me Gentën

Pas lajmit se është biseksuale, Tuna ka vazhduar me provokimet e saj në Facebook. Ajo ka publikuar në profilin e saj në Facebook një foto të saj mëngjesi me Gentën në shtrat. Tuna aktualisht ndodhet në Turqi, ku ndodhen edhe Genta, Ryva Kajtazi dhe Nora Istrefi. Këngëtarja shkupjane,  është shfaqur mjaft në formë dhe e qeshur, pavarësisht se momentet e trishtuara që ka kaluar së...

Adelina Ismaili – Video Clip i Ri 2011

ADELINA ISMAILI – VIDEOKLIP I RI 517 total views, no views today

Adelina Ismaili – Akrepat – GEZUAR 2011

Adelina Ismaili – Akrepat – GEZUAR 2011 262 total views, no views today

ADELINA ISMAILI – Kur Femra Hakmerret – GEZUAR 2011 RISI !!! NEW !!!

261 total views, 1 views today

ADELINA ISMAILI & TINGULLI 3NT – – GEZUAR VITI I RI !!! NEW !!! RISI !!!

Gezuar me Kengen: Adelina Ismaili & Tingulli 3nt – Nuk e Mbarojm 287 total views, 1 views today

ADELINA ISMAILI & ELITA 5 – Sajzeza 2011 RISI !!! NEW HIT RISI !!!

303 total views, 2 views today

Adelina Ismaili – Ushtrine Time Do Ta Bej – 2011 RISI !!! NEW RISI !!!

adelina ismaili – me mu ska hajgare – 2011 341 total views, no views today

Genta Ismaili – – 2011 RISI !!! NEW ! RISI !!!

GENTA ISMAILI – FJAL ME BISHT – 2011 718 total views, 2 views today

ADELINA ISMAILI – – GEZUAR 2011 RISI !!! NEW

www.youtube.com 281 total views, no views today