Gwen Stefani lind djalë

Këngëtarja amerikane, Gwen Stefani, ka sjellë në jetë djalin e saj të tretë me burrin Gavin Rossdale. Us Weekly raporton se anëtarja e “No Doubt” ka lindur fëmijën e saj ditën e premte. Stefani dhe Rossdale janë të martuar qe 11 vite ndërsa kanë edhe djemtë Kingston (shtatë vjeç) dhe Zuma (pesë vjeç). Në vitin 2012, 44-vjeçarja kishte vendosur të mos lindë fëmijë tjetër...

Këngëtarja serbe Natasha Bekvalac në lidhje me shqiptar!

Këngëtarja serbe, Natasha Bekvalac, është duke dalë me biznesmenin me origjinë nga Gjakova, Qazim Osmanin, i cili prej dhjetëra vitesh jeton në Hamburg dhe ka krijuar pasuri përrallore.Qazim Osmani së bashku me katër vëllezërit tjerë njihen si Feliksat e Hamburgut. Pasuria e tyre vlerësohet në qindra miliona euro dhe disa herë janë arrestuar nga policia gjermane për t’u liruar...

Adelina lë nën hije këngëtarët maqedonas

Këngëtarja shkupjane, Adelina Tahiri, është dukur super seksi në koncertin kushtuar pavarësisë së Maqedonisë. Siç njoftojnë mediat maqedonase, hiret e saja të bujshme kanë lënë nën hije këngët ritmike. Me pantallona të shkurtër ajo ka zbuluar diçka më shumë nga ‘cilësitë’ e saja duke bërë që publiku ta duartrokasë edhe më shumë, transmeton Zhurnal. Adelina ishte ndër...

Tuna feston ditëlindjen e 28-të

Këngëtarja e cila po e shijon kulmin e suksesit në karrierën e saj, Tuna, është duke e festuar ditëlindjen e 28-të. Tuna, e cila momentalisht po shijon suksesin e super hitit “Fenix” në bashkëpunim me të dashurin e saj Cozman, ka zgjedhur një mënyrë shumë familjare për ta pritur ditëlindjen. Ajo e ka pritur ditëlindjen në mesin e familjarëve dhe të dashurit të saj 27 vjeç,...

Djemtë mblidhen rreth “zogut” të Tunës

Këngëtarja shkupjane së fundmi, me humor ose jo, po bën biznes me “zogun”. Ajo ka tërhequr vëmendjen rreth vetes, duke përmendur këtë fjalë dhe gjithashtu duke prekur pjesët intimet të trupit gjatë performansave në skenë. Sigurisht që më të “lumturit” për këtë gjetje të Tunës janë pikërisht djemtë, shkruan revista Bluetoth, e cila sjell edhe një foto të këngëtares...

Loreta Kaçka – Lori vjen me dy kenge

Kengetarja Loreta Kacka ka bere te ditur ne nje interviste per “Bluetooth” se eshte ne pergaditje te dy kengeve qe do t’i lancoj se shpejti me videoklip. Kenga e pare titullohet “Nuk mundem” qe ben fjale per dashurine me vuajtje, lendime e brenga. Kenga eshte punuar nga produksioni “Threedots” ndersa klipi po realizohet nga produksioni “Pro Video”. “Klipi sjell ne vemendje nje grua...

Tuna ne Gjilan tu e prek me dore

[wp-like-locker]>[/wp-like-locker] 327 total views, 1 views today

Shota Baraliu ” i fut duart” Erleta Hotit

Këngëtarja Shota Baraliu është fotografuar në një club me ish-bashkëshorten e Kastro Zizos, Erleta Hotin. Vajzat janë shumë mikesha dhe siç shohim edhe në foto nuk kanë komplekse nga njëra-tjetra. Shota është kapur “mat” teksa tenton ti fus duart, Erletës. Por edhe kjo e fundit nuk ndihet aspak e bezdisur nga ky gjest, përkundrazi duket mjaft e qeshur. 294 total views, 2 views...

Fergie përgatitet për albumin e dytë solo

Këngëtarja Fergie planifikon të publikojë albumin e dytë, për të cilin thotë se ka shumë ide, ndërsa së shpejti planifikon fillimin e punës dhe incizimin e këngëve. “Nuk mund të them se më mungojnë udhëtimet dhe promovimet, sepse e kam bërë atë për tetë vite. Mendoj, mua më pëlqen pica, por ngrënia e picës çdo ditë gjatë tetë viteve është diçka krejt tjetër”. “Megjithatë,...

Videoja më ka shqetësuar mua, familjen dhe fansat

Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti, ka reaguar pas publikimit në internet të në një videoxhirimi ku ajo shfaqej e zhveshur lakuriq. Shikoni Videon ketu! Sipas agjencisë informative Presheva Jonë, Bleona është shprehur e indinjuar duke thënë se ajo video është regjistruar fshehurazi, derisa ajo përgatitej për një koncert në Shkodër. Këngëtarja ka thënë se kjo video i ka...