Dy femra tu u rreh ne mes te Prishtines

Shikoni qka te ndodh kur e gjen te dashurin me femer tjeter ne sheshin Bill Klinton te Prishtines! [wp-like-locker][/wp-like-locker] 304 total views, 2 views today

Shikoni cfar vallezimi ben kjo bukuroshja ne webcam

Shikoni cfar vallezimi ben kjo bukuroshja ne webcam [wp-like-locker][/wp-like-locker] 376 total views, no views today

Ushtari serb refuzon të dëshmojë për vrasjet në Çyshk

Një dëshmitar kryesor i prokurorisë në rastin kundër 13 ish-paramilitarëve serbë për krime lufte në Kosovë ka thënë se nuk është “psikologjikisht i gatshëm” për të dëshmuar. Zoran Raskovic, ish-anëtar i njësisë paramilitare serbe të quajtur “Çakallët” që konsiderohet të jetë dëshmitar kyç në gjyqin e 13 ish-shokëve të luftës për krime lufte të kryera në katër...

Djemtë e Grabovcit rrahin policin deri në alivanosje

Dy djemtë e shefit të grupit parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës(PDK), Adem Grabovcit, Ngadhnjim dhe Guxim Grabovci e kanë rrahur deri në alivanosje një polic të Kosovës në mesnatën e 14 shkurtit, pasi i kishte ndalur ata për tejkalimin e shpejtësisë në magjistralën Prishtinë-Fushë Kosovë. Polici nga Vushtrria Avni Selaci gjendet në pushim mjekësor, duke vuajtur pasojat...

Tronditëse: Snajperisti izraelit publikon fotografinë ku ka në shënjestër një fëmijë palestinez

Snajperisti izraelit shkaktoi kontroversja, polemika dhe zemërim në mbarë botën pasi në shërbimin online Instagram ka postuar fotografinë në të cilën shihet se si ai e mbanë në shënjestër një fëmijë palestinez. Pasi fotografia u përhap në tërë botën dhe ka shkaktuar reagime të ashpra, snajperisti 20-vjeçar 20-vjeçar Mor Ostrovsky, e ka hequr foton. Ushtria izraelite ka distancuar...

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij [wp-like-locker][/wp-like-locker] 262 total views, no views today

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas [wp-like-locker][wp-like-locker][/wp-like-locker][/wp-like-locker] 239 total views, no views today

Kesaj i thuhet lufte deri ne vdekje (VIDEO)

Kesaj i thuhet lufte deri ne vdekje (VIDEO) [wp-like-locker][/wp-like-locker] 276 total views, 1 views today

Shikoni kete vajze te bukur se si i eksiton njerzit ne WebCam!

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 247 total views, no views today

Ja çdo të thotë të tradhëtosh partnerin në ëndërr…

Duhet të shqetësohemi për këtë? Kur shohim ëndrra të këtij lloji zgjohemi në një mënyrë të çuditshme, nga njëra anë ndihemi mirë nga ana tjetër kemi ndjenja faji ndaj partnerit. Të ëndërrosh sikur tradhëton partnerin është diçka që ndodh shumë shpesh, dashuria jonë prej të rrituri mund mund të konsumohet më një të panjohur apo dikë që e njohim, sidoqoftë në këtë...