Rrihet edhe një shqiptar i mitur në Shkup

Pesë persona të panjohur kanë sulmuar shtatëmbëdhjetë vjeçarin E.S. (17) nga fshati Krushopek, me shkelma dhe grushta në kokë dhe trup me çka i kanë shkaktuar dëmtime të rënda, thonë nga policia. Sulmi ka ndodhur mbrëmë rreth orës 09:50 në rrugën “Nëna Tereza” në Shkup. Janë marrë të gjitha masat për gjetjen e sulmuesve dhe zbardhjen e rastit, theksojnë nga policia. 214 total...

Ja si humben 10 kg për një orë! (VIDEO)

Jim Miller ka zbuluar përmes një video të publikuar në Youtube mënyrën se si mund të humben 10 kg brenda një ore përmes një trajtimi radikal. Luftëtari i “Ultimate” Jim Miller, ka treguar mënyrën se si garuesit e këtij sporti ulin peshën para përballjeve, mënyrë kjo që nuk sugjerohet aspak nga mjekët. Në videon e mësipërme, Miller mbush vaskën me ujë të nxehtë...

Gostivar: Një i plagosur, dy të sulmuar

Në Gostivar mbrëmë rreth orës 20 në zonën 7, katërdhjetë e pesë vjeçari F.A ka sulmuar fizikisht dy djem, të cilët me makinën e tyre kanë kaluar me një shpejtësi të madhe afër shtëpis së tij. Menjëherë pas kësaj ka arritur edhe babai i dy djemve, A.SH (44) me E.I (44) dhe pas një përleshje verbale, F.A ka nxjerrë pistoletën dhe ka gjujtur me pistoletë, si pasoj e ka goditur...

Mpiksja e gjakut / Goditja ne tru! Lexojeni dhe shpërndajeni, shpëto dhe ti një jetë!

Ju mund të shpëtoni jetën e te afërmve tuaj duke ditur këtë informacion të thjeshtë! Goditja ka një tregues të ri! Në qoftë se e shpërndani në dhjetë njerëz, ju keni një shans për të shpëtuar një jetë. Gjatë një feste mes miqsh në natyrë (BBQ), një grua u pengua dhe humbi pak ekuilibrin – ajo u siguroi të gjithëve se ishte mirë (ata menduan për të thirrur ambulancen)...

Prezantusja puth ne buze nje vajze nga publiku

Prezantusja puth ne buze nje vajze nga publiku [wp-like-locker][/wp-like-locker] 333 total views, 1 views today

Nje pjestar i njesise speciale SWAT ben dicka te papare per te shpetuar te marit peng nga hajduti i bankes

Nje pjestar i njesise speciale SWAT ben dicka te papare per te shpetuar te marit peng nga hajduti i bankes [wp-like-locker][/wp-like-locker] 248 total views, 2 views today

Huliganët plagosin me thikë një vajzë shqiptare

Huliganët sërish kanë sulmuar një nxënëse të Shkollës së mesme “Dimitar Vllahov”. Kësaj radhe viktimë e tyre ka qenë nxënësja e vitit të dytë, Arlinda Bajrami. Në një deklaratë për mediat, ajo ka thënë se është goditur me thikë në fytyrë dhe trup duke i shkaktuar lëndime të rënda. Gjithçka thotë se kishte ndodhur pasi që i kishte mbaruar orari i mësimit, kur papritmas...

Tronditëse: Snajperisti izraelit publikon fotografinë ku ka në shënjestër një fëmijë palestinez

Snajperisti izraelit shkaktoi kontroversja, polemika dhe zemërim në mbarë botën pasi në shërbimin online Instagram ka postuar fotografinë në të cilën shihet se si ai e mbanë në shënjestër një fëmijë palestinez. Pasi fotografia u përhap në tërë botën dhe ka shkaktuar reagime të ashpra, snajperisti 20-vjeçar 20-vjeçar Mor Ostrovsky, e ka hequr foton. Ushtria izraelite ka distancuar...

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij [wp-like-locker][/wp-like-locker] 261 total views, 1 views today

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas [wp-like-locker][wp-like-locker][/wp-like-locker][/wp-like-locker] 238 total views, 1 views today