List/Grid

Tag Archives: Pamje

Ja pritja që iu bë Edi Ramës në Beograd, pamje nga një kënd tjetër (Video)

Ja pritja që iu bë Edi Ramës në Beograd, pamje nga një kënd tjetër (Video)

Vizita e Edi Ramës në Beograd, e para e një udhëheqësi të Shqipërisë pas 68 vitesh, u shoqërua me tension të paparë. Rama udhëtoi në Beograd, pas një situate tensioni… Lexo më gjërësisht.. »

164 total views, no views today

Durrës, pamje horrori midis qyteti (Video)

Durrës, pamje horrori midis qyteti (Video)

Një plagosje me thikë ka ndodhur pasditen e sotme në shëtitoren “Taulantia” të Durrësit, në prani të dhjetëra kalimtarëve, që i ka pushtuar paniku. Mësohet se i plagosuri është Gjon… Lexo më gjërësisht.. »

228 total views, no views today

Sofia Vergara nuk beson në pamje natyrale

Sofia Vergara nuk beson në pamje natyrale

Sofia Vergara preferon një pamjen e rregulluar përmes produkteve kozmetike dhe gjithonë shtyn mikeshat e saj të vendosin po aq make-up sa ajo. “Unë jam latine; unë rregullohem, pavarësisht kësaj…. Lexo më gjërësisht.. »

87 total views, no views today

Kompilimi i rrahjeve me brutale ne internet (Pamje Shokuese)

Kompilimi i rrahjeve me brutale ne internet (Pamje Shokuese)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 133 total views, no views today

133 total views, no views today

Hebib Ahmeti – Pamje rrenqethese te dhunes ne Brodec 2008 (VIDEO)

Hebib Ahmeti – Pamje rrenqethese te dhunes ne Brodec 2008 (VIDEO)

Per shkak te permbajtjes, konfirmoni me LIKE per te vazhduar! 184 total views, no views today

184 total views, no views today

Pamje të goditjes së rrufesë (VIDEO)

Pamje të goditjes së rrufesë (VIDEO)

Pamje interesante dhe trishtuese vijnë nga Arabia Saudite. 3 persona, mes tyre edhe një fëmijë, surprizohen nga rrufeja gjatë kohës që po shëtisnin në një zone me gurë në bregdet. Shikoni pamjet… Lexo më gjërësisht.. »

197 total views, no views today

Beyonce me pamje të re

Beyonce me pamje të re

Beyonce Knowles është parë dje në Hollywood me një “look” krejt të ri. Jo vetëm flokët bionde, por bënte përshtypje edhe ngjyra e lëkurës më e zbehtë se zakonisht. Mund… Lexo më gjërësisht.. »

173 total views, no views today