Kamera e Fshehur – Kamariere qe hutoi klientet dhe kalimtaret

Ne kete video teper qesharake do te shikoni se si kamaraierja i kall klientet dhe kalimtaret me pamjen e saj … [wp-like-locker][/wp-like-locker] 333 total views, 1 views today

Doktorri i cili e nxjerr … te gjitha Grave qe e vizitojn ate !! Video !!

Doktorri i cili e nxjerr … te gjitha Grave qe e vizitojn ate !! Video !! Shikoni Videon [wp-like-locker][/wp-like-locker] 470 total views, no views today

Kjo eshte gjeja me e keqe qe mund ti ndodh nje nusje gjate marteses (Humor 2013)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 344 total views, 1 views today

Agjencia për modelët e shëmtuar, biznes që po lulëzon (Video)

Të trashë, tullacë, të këqij… gjithçka merret parasysh në Agjencinë për Modelët e Shëmtuar të Mark Frenchit, i cili duke angazhuar njerëzit që nuk janë bukur për aspekte të reklamimit, arriti të zhvillojë një biznes të suksesshëm. French e kishte një ide për agjencinë ku do të punësonte vetëm persona të shëmtuar, ndërsa ia doli të zhvillojë në Britani të Madhe...

I sigurt që se keni parë kurrë këtë gjë (VIDEO)

Një skenë interesante dhe e paparë është parë në futboll në ndeshjen e kampionatit tajlandez mes skuadrave Muangzhong United dhe Guengnam United.   [wp-like-locker] Një ekzekutim i gjuajtjes së lirë ishte momenti më interesant i ndeshjes. Një futbollist bën sikur bie teksa përpiqet të godasë portën kundërshtare por ndërkohë prek me kokë topin duke i dhënë mundësinë shokut...

Njeriu me i guximshem qe keni pare ndonjehere (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 201 total views, 1 views today

Taktika e joshjes që ju siguron një partner më të mirë

Është vërtetuar se loja e joshjes në të cilën meshkujt dhe femrat aktrojnë personin e pamposhtur, në fakt doli të jetë taktikë shumë e mirë te ata persona që duan ta gjejnë një partner cilësor. Në revistën” European Journal of Personality”, janë publikuar rezultatet e studimit në bazë të të dhënave të grumbulluara nga qindra të rinj nga katër eksperimente të...

Menduh Thaci deshiron qe ne Kosov te shkaktoj lufte civile e pergaditur ne Beograd!!

Ish udheheqesit e UCK_se ne Kosov, thon se e njohin mire te kaluaren e Menduh Thacit, dhe se ai eshte nje sherbetor i UDB-se. [wp-like-locker][/wp-like-locker] 257 total views, 1 views today

Eva Andressa Vieira – Brazilianja qe mahniti boten me trupin e saj (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 265 total views, 2 views today

Ky barist te habit me levizjet e tij , jua siguroj qe eshte me i miri ne bote (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 294 total views, 1 views today