Dafina Zeqiri me profesion të ri!

Dafina Zeqiri ka zgjedhur të merret pak edhe me modën, pasi që një kohë të gjatë e ka pasur pasion. Këngëtarja e cila gjithmonë veçohet për stilin e saj dhe dukjen që çdo herë sjell risi në treg, ka vendosur t’i ndihmojë paksa shoqes së saj, kreatores personale të saj Lia Stublla. Lia është duke përfunduar koleksionin e saj më të ri i cili do të shpaloset shumë shpejt,...

Jeta private e Zajmina Vasjarit mbetet mister…

Ende pa u publikuar, klipi i saj i fundit “Bardh e Zi” beri mjaft zhurme. Disa foto te veshjeve me te cilat do te shfaqej ne klip, te cilat u ben publike ne faqe te ndryshme ne internet, u komentuan dhe u kritikuan si te kopjuara nga kengetarja Beyonce. Ne fakt, nuk eshte rasti i pare me veshjet e personazheve te njohur te skenes shqiptare, qe behen objekt bisedash e debatesh ne internet. PorZaimina,...

Nocja me të dashur të ri!

Në fakt, ky lajm tashmë nuk do të përbënte ndonjë habi të madhe, pasi jemi mësuar që Noçen ta shohim shpesh me nga një të dashur të ri, por duket se ky këtë herë është më i veçanti nga të gjithë. Bëhet fjalë për një majmun mjaft simpatik me të cilën Noçja është treguar shumë e afërt, ka bërë mjaft poza dhe madje nuk ka nguruar ti japë edhe një puthje në buzë. Mesa...

Kaltrina Selimi me klip te ri

Kaltrina Selimi është rikthyer në ekranet televizive me videoklipin e saj më të ri, “Zero”. Ani pse këngën në fjalë e kishte realizuar vitin që shkoi me të cilën ishte prezantuar edhe në programet festive të fundvitit, Kaltrina pati nevojë për ca kohë për t’i realizuar kësaj kënge edhe klipin. “Klipin e kam lansuar javën e kaluar, madje nuk kam pasur mundësi të jap intervista,...

Rihanna me model të ri flokësh

Rihanna po ndërron modelin e flokëve shumë shpesh kohët e fundit. Në foto paraqitet këngëtarja me origjinë nga Barbadosi duke shkuar në një restorant italian në Los Angeles me një model flokësh i cili do i bënte punë stafit të restorantit për të pastruar dyshemenë. Ditën e djeshme, Rihanna konfirmoi se kënga e re që do të nxjerrë në treg titullohet California King Bed. 260 total...

Adelina Ismaili – Video Clip i Ri 2011

ADELINA ISMAILI – VIDEOKLIP I RI 517 total views, no views today

ADELINA ISMAILI – Kur Femra Hakmerret – GEZUAR 2011 RISI !!! NEW !!!

261 total views, 1 views today

ADELINA ISMAILI & TINGULLI 3NT – – GEZUAR VITI I RI !!! NEW !!! RISI !!!

Gezuar me Kengen: Adelina Ismaili & Tingulli 3nt – Nuk e Mbarojm 287 total views, 1 views today

ADELINA ISMAILI & ELITA 5 – Sajzeza 2011 RISI !!! NEW HIT RISI !!!

303 total views, 2 views today

Adelina Ismaili – Ushtrine Time Do Ta Bej – 2011 RISI !!! NEW RISI !!!

adelina ismaili – me mu ska hajgare – 2011 341 total views, no views today