Flokët më të gjata se trupi (Foto)

Kinezja Cen Yingyuan nuk i ka shkurtuar flokët e saj në 11 vitet e fundit dhe ato tash arrijnë gjatësi prej rreth dy metrash. 44-vjeçarja është vetëm 1.53 metra e gjatë, prandaj nëse nuk i mban flokët e lidhura, ato i shkojnë për toke. “I kam ruajtur flokët për 11 vite dhe jam bërë e varur nga to”, ka thënë Cen, e cila jeton në provincën Guangxi. Kur del në rrugë ajo tërheq...

Së shpejti muzika e papublikuar e Tupac

Nëna e reperit të ndjerë Tupac Shakur është zotuar se do ta lansojë “të gjithë materialet e punuara” nga reperi, ashtu që gjeneratat e reja të fansave të mund ta përjetojnë muzikën e tij të padëgjuar. Ylli i muzikës hip-hop u vra në Las Vegas në vitin 1996 në moshën 25 vjeçare, dhe nëna e tij, Afeni Shakur, është në krye të pronës së tij dhe është themeluese e Fondacionit Tupac...

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij [wp-like-locker][/wp-like-locker] 261 total views, 1 views today

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas

Shikoni se cfar ndodh ne nje ashensor ne Las Vegas [wp-like-locker][wp-like-locker][/wp-like-locker][/wp-like-locker] 238 total views, 1 views today

Shikoni kete vajze te bukur se si i eksiton njerzit ne WebCam!

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 246 total views, 2 views today

Shikoni se si e meson fmijen e vogel mu puth (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 287 total views, 1 views today

Brazilianja me prapanic me te mire se e Shkendije Mujaj (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 317 total views, 1 views today

E Pabesueshme! Shikoni cfare bejne ne pushimin pese minutesh te ores se mesimit! (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 329 total views, 2 views today

I sigurt që se keni parë kurrë këtë gjë (VIDEO)

Një skenë interesante dhe e paparë është parë në futboll në ndeshjen e kampionatit tajlandez mes skuadrave Muangzhong United dhe Guengnam United.   [wp-like-locker] Një ekzekutim i gjuajtjes së lirë ishte momenti më interesant i ndeshjes. Një futbollist bën sikur bie teksa përpiqet të godasë portën kundërshtare por ndërkohë prek me kokë topin duke i dhënë mundësinë shokut...

Rexhep Tajjip Erdo?an do e djegi gjithë Ballkanin në qoft se mi prekni Shqiptarët (Video)

Rexhep Tajjip Erdo?an ka kërcnuar me shpërbërje të Maqedonisë dhe gjithë Ballkanit nëse të drejtat e Shqiptarëve nuk merren parasysh. [wp-like-locker] Kryeministri turk Erdo?an në një intervistë për kanalin shteteror turk deklaron se Turqia do të mbështesë vellezërit shqiptarë nëse do jetë e nevojshme edhe me trupa ushtarake. Ai shtoi më tej se populli shqiptar ka të drejten...