Seksi Ne Shtatzani

Nese jeni shtatzan apo edhe ndoshta planifikoni te mbeteni shtatzan ju sigurisht se keni gjetur deri me tani informata me bollek rreth seksit para shtatzanis dhe seksit pas lindjes (pritni nje jet me pak aktivitet seksi pasi te keni edhe nje (femija juaj) ne shtepi). Por pak ka bisedime rreth temes si seksi ne shtatzani, dhe kjo eshte ndoshta pershkak te tendencave kulturore qe kemi dhe themi se nenat...

Kim ekspozon të pasmet super seksi (FOTO)

Ajo luftoi ashpër me kilet e tepërta që fitoi në shtatzëni dhe tashmë duket se e ka fituar betejën me peshën. Pas lindjes së vajzës North West, Kim Kardashian iu nënshtrua një diete të rreptë dhe stërvitjes intensive për të humbur ndjeshëm peshë. Tashmë vajza e realit show duket se është kthyer në formën e dëshiruar teksa është fotografuar në Miami me bikini të bardhë...

Zogu më seksi se kurrë, e provokon Florenta?

Këngëtarja shkupjane Altuna Sejdiu, edhe më tej po shijon suksesin e këngës së saj “Fenix”. E angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, thuajse gjithmonë në krah të të dashurit të saj Cozman, Tuna duket më e lumtur se kurrë. Kohë pas kohe, ajo na “freskon” me foto të ndryshme. E bukur dhe sexy, Tuna së fundmi ka postuar një foto me Florentën, të dashurën e Getoar Selimit. E...

Afërdita Dreshaj seksi deri në fatalitet (FOTO)

Modelja dhe kengetarja Aferdita Dreshaj eshte fotografuar teksa ka filluar plazhin ne keto dite te nxehta… Afërdita Dreshaj është vërtetë një nga femrat më të bukura në shoubizin shqiptar. E ëmbël, me forma gati perfekte, Afërdita shfaqet edhe në këto foto, ku vërtet mund të mbetesh pa frymë. Hot, seksi si një sirenë e vërtetë në erën e ngrohtë. Kjo është ajo që ofron...

Laura Vorpsi zedhenesja seksi e Partise Demokratike

Laura Vorpsi është zëdhënësja më e re e Partisë Demokratike. Ndryshe nga Partia Socialiste, PD-ja i ka kushtuar shumë rëndësi imazhit që përcjell mesazhet politike. Vorpsi ka zëvendësuar gazetaren Silvi Bardhi, e cila punoi për pak muaj si zëdhënëse e partisë në pushtet. Vorpsi është pedagoge dhe gjithashtu punon edhe si modele përveçse është ‘imazhi’ i PD-së. Fakti qe...

Digital Spy: Kunis dhe Daley, personalitet më seksi të vitit

Zhytësi britanik Tom Daley dhe aktorja amerikane, Mila Kunis, janë shpallur personalitetet më seksi të vitit 2012, nga një sondazh i revistës Digital Spy. Në sondazhin që ka zgjatur një vit kanë votuar më shumë se 25.000 lexues. Në konkurrencën e meshkujve, Daley ka dalë i pari duke lënë pas vetes aktorin Channing Tatum. Ndërkaq, në konkurrencën e femrave, vendin e dytë e ka zënë...

Shikoni se si i dridh te pasmet kjo vajza seksi (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]   317 total views, 1 views today

Shikoni puthjen me seksi ne bote – French Kiss (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 292 total views, 1 views today

Reklama me seksi ne bote qe nuk e lejuan te publikohet

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 244 total views, 1 views today

Kate Upton do të qëndroje seksi

Supermodelja super seksi, Kate Upton, ka deklaruar se ajo ka besim të madh në veten e saj dhe se nuk do të lejojë që të shndërrohet në thatanike, përderisa mendon se stili i jetesës duhet të jetë normal dhe i përgjegjshëm. 20 vjeçarja, e cila konsiderohet femra më seksi në planet, shpeshherë është kritikuar për mënyrën e saj të shfrenuar të jetesës, por pavarësisht kësaj,...