Bleona flet shqip në serialin me Steven Seagal (Video)

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti, e ka provuar veten si aktore në serialin televiziv amerikan, në të cilin roli kryesor i takon legjendës së aksionit, Steven Seagal. Secili episod i serialit të quajtur “True Justice” për nga tematika, i ngjan një filmi të veçantë, ndërsa Bleona ka aktruar në serinë me titull “Violence of Action”. 33-vjeçarja interpreton rolin e një fallxhoreje...

Gjyle Qollaku – Prap kjo zemer 2012

692 total views, 2 views today

Emra Musliman te perkthyera ne emra Shqip

Abdullah (ar) adhurues i Zotit Abdulatif (ar) adhurues i Zotit (ledhatues) Abdulaziz (ar) adhurues i Zotit Fuqiplote Abdulbaki (ar) adhurues i Zotit te perhershem Abdulfetah (ar) adhurues i Zotit Triumfues Abdulgafur (ar) adhurues i Zotit Amnestues Abdulhamid (ar) adhurues i Zotit Falenderues Abdulhakim (ar) adhurues i Zotit te Urte Abdulhalim (ar) adhurues i Zotit te Bute Abdulkadir (ar) adhurues...

Poezi Dashurie 2012

Te desha Te desha kur ishe vetem. Te desha kur doje te largoheshe. Te desha dhe pse ti nuk me doje.Po pra! Te kam dashur si askush tjeter dhe ne kembim mora vetem vuajtje. Te fala zemren time,por ti vetem sa e njollose me urrejtjen tende. Te desha sepse mendova se mund te ndryshoje,por ti nuk e bere. Te dua ende,por nuk ka me vlere ti shkaterrove gjithcka. Dashuria e humbur Te dashurova un ty...

Qumili dhe Moja

629 total views, 1 views today

Cima – Nusja e Kullerit 2012

317 total views, 1 views today

Cima N bunar 2012

Cima N'Bunar 2o12 414 total views, 1 views today

Butiku – Moda e fundit

344 total views, no views today

Endrrat e Lalushit 2011 Pjesa 1 / 4

280 total views, 1 views today

Mera Zymeri – Jackpot 2011

Teksti i Kenges Mera Zymeri – Jackpot Ti me je si nje dhurat nuk e di si do te mbaaj si nje diamant kam me trujt dhe prej zemres skam met largu X2 Ndoshta aq fort qe te dua tjeter kan me pa nuk dua kam deshir me ty tzatekem ndjej habi haroj vetveten Po po,po te kam dhurat si nje bingo me t’ra si tre shtatshe nje jackpot shum te dua pasha nje zot jalijelele lelele let’s go come on...