Dy femra tu u rreh ne mes te Prishtines

Shikoni qka te ndodh kur e gjen te dashurin me femer tjeter ne sheshin Bill Klinton te Prishtines! [wp-like-locker][/wp-like-locker] 304 total views, 2 views today

Nuk dëshiron te flen me ju? Ja si t? zgjidhni problemin

Mungesa e dëshirës seksuale është një nga problemet e sotme që shqetësojnë jo pak çifte. Po cilat janë shkaqet kryesore dhe si mund të zgjidhen? Një shprehje në lidhje me këtë çështje thotë: “Jeta pa seks është si një llogari bankare bosh”. Çfarë e karakterizon këtë intimitet ndryshon nga personi në person? 1. Një shkak mund të jetë stresi, që rëndohet edhe më shumë...

Ushtari serb refuzon të dëshmojë për vrasjet në Çyshk

Një dëshmitar kryesor i prokurorisë në rastin kundër 13 ish-paramilitarëve serbë për krime lufte në Kosovë ka thënë se nuk është “psikologjikisht i gatshëm” për të dëshmuar. Zoran Raskovic, ish-anëtar i njësisë paramilitare serbe të quajtur “Çakallët” që konsiderohet të jetë dëshmitar kyç në gjyqin e 13 ish-shokëve të luftës për krime lufte të kryera në katër...

Porto-Real, është finalja e ëndrrave të Pepes

Mbrojtësi i Real Madridit, Pepe, do të dëshironte që të luajë kundër ish-klubit të tij Porto në finalen e Ligës së Kampionëve. “Shpresoj që finalja të jetë Porto-Real Madrid. Unë kam një respekt të madh për ish-bashkëlojtarët e mi”. “Për mua do të ishte një realizim ëndrre. Pas Real Madridit, e mbështes Porton. Nëse ne nuk e fitojmë, do të doja që ata ta fitojnë”,...

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij

Puntorja vendos nje kamere te incizoje se cka i ben sheffi ne zyren e tij [wp-like-locker][/wp-like-locker] 262 total views, no views today

Doktorri i cili e nxjerr … te gjitha Grave qe e vizitojn ate !! Video !!

Doktorri i cili e nxjerr … te gjitha Grave qe e vizitojn ate !! Video !! Shikoni Videon [wp-like-locker][/wp-like-locker] 472 total views, 1 views today

Ja çdo të thotë të tradhëtosh partnerin në ëndërr…

Duhet të shqetësohemi për këtë? Kur shohim ëndrra të këtij lloji zgjohemi në një mënyrë të çuditshme, nga njëra anë ndihemi mirë nga ana tjetër kemi ndjenja faji ndaj partnerit. Të ëndërrosh sikur tradhëton partnerin është diçka që ndodh shumë shpesh, dashuria jonë prej të rrituri mund mund të konsumohet më një të panjohur apo dikë që e njohim, sidoqoftë në këtë...

Kurva number 1 dhe kurva number 2 – edhe keta shqiptare duan te tregojne dicka (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 373 total views, 2 views today

Edhe vajzat shqiptare kan filluar te incizohen duke dridhur te pasmet (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 348 total views, no views today

Kjo eshte taktika me e re per te shitur vetura (Video Hot)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 381 total views, no views today