Thenie Qesharake

I zgjuar eshte dikush qe, ne nje plazh nudistesh, mban mend fytyrat e atyre qe pa.
Ilaci me i mire per kolle eshte fasulja. pastaj ke frike te kollitesh
Eksperienca eshte nje kreher te cilin e ke tendin kur mbetesh qeros
Gabimet e doktorrit i mbulon vetem dheu
Te mos dish nuk eshte turp, mjafton te mos e vënë re.
O Zot per vete sdua gjë jo…por për prindërit nje dhëndërr të bukur
* Merrni para hua nga pesimistet-ata nuk presin qe tua kyheni.
* Ndonjehere jam aq i mencur, sa qe nuke kuptoj asnje fjale qe e them.
* Keshilla ime eshte qe te martoheni.Nese gjeni grua te mire do te jeni te lumtur, nese jo , atehere do te beheni fillozof.
* Provove dhe ke deshtuar, pra mesimi nga kjo eshte asnjehere mos e provo
* Asnjehere dhe cdohere jane dy fjalet, qe duhet cdohere ti mbash mend, qe ti mos permendish asnjehere
* Burr eshte ajo qe ka mbetur nga kurr mashkullit i hiqen nervat.
* Te besh asgje eshte shume veshtire ta besh, sepse asnjehere nuk e di kur eshte mjaft
* Asnjehere nuk harroj fytyra, por ne rastin tend me krenari do te bej perjashtim
* Vajzat e mira shkojne ne parajse, vajzat e keqija shkojne kudo
* Cdo gje eshte qesharake, gjersa i ndodh tjeter kujt.
Mashkulli zbuloi ARMET edhe shpiku GJAHUN,
Femra zbuloi GJAHUN edhe shpiku viktimat=meshkujt

Mashkulli zbuloi NGJYRAT edhe shpiku PIKTUREN,
Femra zbuloi PIKTUREN edhe shpiku MAKEUP-in

Mashkulli zbuloi BOTEN edhe shpiku BISEDEN,
Femra zbuloi BISEDEN edhe shpiku THASHETHEMET

Mashkulli zbuloi AGRIKULTUREN edhe shpiku USHQIMIN,
Femra zbuloi USHQIMIN edhe shpiku DIETEN

Mashkulli zbuloi SHOQERINE edhe shpiku DASHURINE,
Femra zbuloi DASHURINE edhe shpiku MARTESEN

Mashkulli zbuloi FEMREN edhe shpiku SEXIN,
Femra zbuloi SEXIN edhe shpiku DHEMBJET E KOKES

Mashkulli zbuloi TREGTINE edhe shpiku LEKET,
Femra zbuloi PARET… edhe qe atehere u menderos muhabeti!
– E di cfarë është gjëja e parë që shoh tek femrat? A janë duke më parë mua apo jo.
– O Zot per vete sdua gjë jo…por për prindërit nje dhëndërr të bukur.
– Gabimet e doktorrit i mbulon vetem dheu.
– Te mos dish nuk eshte turp, mjafton te mos e vënë re.
– Kush nget shpejt gjen belane, atë që nget ngadalë e gjen belaja.
E vetmja arsye qe disa humbasin ne mendime… eshte
se u eshte e panjohur ajo fushe
Mos mbaj qendrim negativ, duke thene:Nuk do te kem sukses.
Rekomandohet qendrim pozitiv: Do te deshtoj…
Beni kursime ne uje. Lahuni bashke me nje shoqe/shok njekohesisht
I zgjuar eshte dikush qe, ne nje plazh nudistesh, mban mend fytyrat e atyre qe pa.
Ilaci me i mire per kolle eshte fasulja. pastaj ke frike te kollitesh
Eksperienca eshte nje kreher te cilin e ke tendin kur mbetesh qeros
Te mos dish nuk eshte turp, mjafton te mos e vënë re.

Zemra - How to Get a Free Car Insurance Quote in 15 Minutes or Less, Maybe you`ve heard something about saving 15% or more on your car insurance. Maybe you`re charmed with an eloquent little Gecko. No matter how you found us, you`re in the right place to get a fast, free, and accurate auto insurance quote online. Just answer some simple questions about: Yourself Other drivers Your car We will then ask you questions about possible auto insurance discounts you may qualify for that would reduce your insurance costs. In 15 minutes or less you`ll have a personalized car insurance quote. If you like what you see, you can purchase immediately and start enjoying Insurances top-notch coverage. Need help choosing the right car insurance? That`s where we come in. Car insurance isn't the simplest thing to understand. Between legal requirements, optional coverage, deductible choices, and different coverage levels, its not always easy to figure out how to choose the best auto insurance policy. Do you need full coverage or liability only? What does this mean? If your car is new, leased or purchased with a loan, you`ll probably need "full coverage." In case of an accident, these coverages will help protect your car and the other driver up to the limits shown on your policy. At a minimum, full coverage includes: The standard liability protection Both collision and comprehensive coverage Unless a third party requires full coverage (standard in many loans and leases), you can choose to carry "liability only," which typically only protects the other driver and their vehicle in case you are found at-fault for an accident. Its a good idea to make sure you could afford to replace your car out-of-pocket when considering this option. Take a look at all of the auto insurance coverage options available from Insurance and how each one protects you. Still deciding on what car insurance you need? We understand that you want the best deal and the most accurate car insurance rates. That`s why Insurance will store your quote for 90 days so you wont have to start over. At Insurance, were confident that you`ll receive excellent service and affordable car insurance prices. Insurance agents are always available to help you find the right protection and give you peace of mind. Take note of your auto insurance quote reference number that will appear on the top right when you save your quote then connect with a real person. Insurances teams of professionally trained agents are available 24 hours a day online (AUTO). Once you purchase your auto insurance policy, you can sign up for instant, round-the-clock access to your policy. Are you ready to save on your auto insurance? Go ahead, get a car insurance quote. You`ve got nothing to lose, and a lot to save!

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , ,

Publikoni komentin tuaj!

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

Komenti juaj:

VEREJTJE:

Administratorët e Zemra.Org mbajnë të drejtën e fshirjes së të gjitha komenteve që nuk i përmbahen temës së artikullit, kanë përmbajtje fyese ose përdoren për promovimin e faqeve të tjera. Ju falemnderit për mirëkuptim!

*
*