Tregime Erotike – Ne Zyre

AJO DITE NUK KISHTE ASGJE TE NDRYSHME SE DITET E TJERA,SI CDO DITE U NGRITA NE MENGJESET HERET,TE BEHESHA GATI PER NE PUNE.MADJE BURRIN E LASH NE SHTRAT,DHE U VESHA..SI CDO HERE ME SHUME KUJDES PER VESHJEN.E DI QE JAM NE QENDER TE VEMENDJES NE PUNEN TIM,DETYRA IME ME LIDHE ME SHUME MESHKUJ,MADJE SHUME HERE KOLEGET E PUNES NUK MI HEQIN SYTE SA HERE HIPI DHE ZBRES SHKALLET E ZYRES,PER TE KALUAR NGA NJE ZYRE NE TJETREN.GJITHMON KAM MARRE ATE QE KAM DASHUR NGA MESHKUJT,DI SI TE BEJE QE TE ME DESHIROJNE,MADJE JAM AQ EKSITUESE SA SHPESH E NDIHEJ SIKLETIN E MESHKUJVE KUR ME RRINE PRAPE,SIDOMOS KUR SYTE E MI JESHIL PERSHKRUAJNE TRUPIN E TYRE,DHE NDIHEJ EKSITIMIN E TYRE.
DHE ATE DITE,ISHTE PO E NJEJTA RUTIN.MORA MAKIN DHE NDALOVE TE BARI I PERHERSHEM QE PIJA KAFEN ME SHOQET E MIJA,DHE PASTAJ DIREKT NE ZYRE,NE BANKE..NE ATE KOHE ISHA NENDREJTORESH E BANKES *****,ISHA PREJ 2 VJETESH ATY.
HYRA NE ZYRE ,KUR SEKRETARJA ME LAJMEROJ PER NJE MBLEDHJE ME DREJTORIN DITEN E NESERME,AI ISHTE KTHYER NGA FRANCA,DHE DUHET TE BENIM BILANCIN E MUAJIT TE FUNDIT….ME THENE TE DREJTEN ME BESDISI KJO MBLEDHJE,SEPSE NUK KISHA MBYLLUR DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE,PER KETE DUHET TE PUNOJA DERI VONE ATE MBASDITE.
DHE ASHTU NDODHI VERTET,ATE DITE PUNOVA DERI PAS ORARIT TE ZAKONSHEM,PUNEN E MBAROJA ZAKONISHT NE 3.30….DHE PASI MBAROJ ORARI DHE TE GJITHE U LARGUAN MENDOVA SE NGELA VETEM NE PUNE,DHE FILLOVA TE PUNOJA PER DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE.ULA GRILAT , HOXHA XHAKETEN DHE U ULA PO PUNOJA….KUR PAS PAK RRA DERA.U HABITA,NGRITA SYTE DHE PASH SE NE DERE ISHTE DREJTORI.ME CUDITI QE PO PUNONTE AQ VONE,SE DIJA QE ISHTE ATY.
DREJTORI ISHTE NJE DJALOSH SHUME I KENDESHEM,RRETH TE 30,BRUN DHE ME NJE TRUP SHUME TE BUKUR.KISHTE NJE TE FOLUR SHUME TE ZGJEDHUR,DHE ME MUA PERHERE KISHTE PASUR NJE SJELLE SHUME TE KENDESHME.
U NGRITA NE KEMBE DHE MORRA XHAKETEN TA HIDHJA SUPEVE,ISHA VETEM ME NJE KEMISHE TRASPARENTE,KU RECIPETAT E MIA LININ TE SHIKOHEJ GJOKSI.AI ME THA TE MOS LEVIZJA,DHE HYRI NE ZYREN TIME.PO BISEDONIM KUR SYTE E TIJ U ULEN NE DEKOLTEN TIME,DHE DERI TE KEMBET,QE DUKESHIN QARTE POSHT FUNDIT TE SHKURTER.U NGRIT NE KEMBE,DHE U AFRUA TE TRYEZA E PUNES SIME.U PERKUL DREJT MEJE DHE DOREN E FUTI MES KOFSHEVE TE MIJA TE BARDHA,U UL,ME HAPI PAK KEMBET,LEVIZI TANGAT ME GISHT DHE ME GJUHE FILLOJE TE LEPINTE PIDHIN DERI SA NGA BUZET E MIJA FILLUAN TE LESHONIN TINGUJ KENAQESIE.AI ME COJE KEMBEN MBI KARRIGEN KU ISHA ULUR,DHE ME ULI FUNDIN.TANGAT I SPOSTOJ DERI NE FUND,QE TE MOS PENGONTE K***N TE HYNTE NE PIDHIN TIM.DHE U NGRIT NE KEMBE,UNE I HAPA ZINXHIRIN E PANTALLONAVE DHE AI NXORRI K***N.E MORRA NE DORE,ISHTE I MADHE,NUK ME ZGJENJEHU ASPAK…MADJE DHE I TRASHE.E LEPIJA,BUZEKUQ IMI NGELI TE KOKA E K***T TE TIJ.ME THOSHTE QE TA FUSJA TE GJITHE NE GOJE,DERI NE GURMAZ.DHE ASHTU BERA.E FUSJA DERI NE FUND,DERI SA PER PAK MBYTESHA.AI ME GRISI KEMISHEN DHE RECIPETAT.ME NGRITI NE KRAHE,ME MBESHTETI TE MURI DHE FILLOJE TE ME QINTE,ME SHUME SHPEJTESI,DHE SA VINTE DHE SHTOHEJ.UNE RENKOJA DERI NE EKSTAZ.AI ME PYESTE NESE ME KENAQTE,DHE ME THOSHTE TE BERTISJA ME FORT,ME SHUME.PASTAJ ME KTHEHU NGA PAS,ME MBESHTETI TE TRYEZA E PUNES DHE FILLOJE QE TE ME LEPINTE B***DHE FUSTE GJUHEN NE ANUS.ME HAPI KEMBET ME GJURIN,DHE FUTI K***N NE B***,DUKE ME SHTRENGUAR TE HIJET,QE TE MOS LEVIZJA.PENETRIMI I TIJ ISHTE SHUME I DHUNSHEM,DHE I SHPEJT,DHE DEGJOHESHIN RENKIMET E TIJ,SA HERE QE POMPONTE.E NXIRRTE DHE MA JEPTE TA LEPIJA,PASTAJ E FUSTE PRAPE NE B*** DHE CDO HERE QE E FUSTE ISHTE ME EMBEL.SA HERE QE POMPONTE ME KAFSHONTE NE KURRIZ DHE ME PYESTE SA SHUME E DOJA K***N.TRUPI I TIJ QE DUKEJ NGA KEMISHA E ZBERTHYER,ME SHENJAT E THONJEVE TE MI NE GJOKS,ME EKSITONTE DHE ME SHUME.AI ME QINTE FORT,ME KAFSHONTE DHE GISHTIN E MESIT E KISHTE FUTUR KE PIDHI IM.ME CMENDTE KU ME KENAQTE DHE NGA PARA DHE NGA MBRAPA.ME JEPTE NJE SHENJE POSEDIMI.AI SHTRENGOJ DUART NE HIJET E MIJA,DHE ME DISA POMPIME TE SHPEJTA,U PRISHE BRENDA NE B*** TIME.NDJEVA NXEHTESIN E TIJ BRENDA MEJE,DHE KJO ME EKSITOJ ME SHUME.SE DI PO ISHTE SEXI ME I BUKUR QE BEJA PREJ KOHESH.TE NESERMEN ISHIM NE MBLEDHJE,SI CDO MBLEDHJE TJETER.
DHE SI CDO DITE UNE SHKOJE NE PUNE,ME TE NJEJTAT SHIKIME QE ME NDJEKIN,DHE ME DESHIROJNE.

Tags: , , ,

Publikoni komentin tuaj!

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

9 Responses

 1. Pse more po i eksitoni njerezit me kesi lloj tregimesh qe nuk jane as te verteta! Marre!

  • Cdo artikull ka titullin e vet, qe ju ben me dije se cka do te mund te lexoni ne vazhdim.
   Thjeshte, nese jeni nen 15 vjet mund te ju bllokojme adresen tuaj qe mos me mund te lexoni kesi tregime dhe ne koment nuk kerkojme te akuzoni apo korigjoni, nese keni ndonje deshmi qe keta tregime jane apo nuk jane te vertate, na kontaktoni permes kontakt formes dhe mund te ju pergjigjemi ne pyetjen tuaj.
   Ky koment do jete aktiv vetem 48 ore sa te mund te lexoni pergjigjen tone, pastaj do te fshihet se nuk ka asnje far lidhje me artikullin.

   • Ne fakt ky tregimi eshte aq i vertet sa dhe komenti qe po shkruaj. Thjesht e meta e internetit eshte se nuk ruhet e drejta e autorit. Gjithesesi per te gjithe ata qe jane kurioz, tregimi eshte realitet, edhe pse e pershkruar ne menyre me erotike, por gjithesesi i vertet. dhe une kam pasur kenaqesine qe ta shkruaj dhe ta jetoj.

    • Flm per komentin tuaj just_me, po e drejta e kujt autori, se ti as ne koment nuk ke shenuar emer mbiemer?! Besoj se do jete shume me mire nese qenka kenaqesi atehere na dergo te dhenat dhe me gjithe qejf do i shtojme ne fund apo ne fillim te artikullit.

 2. tregim i lezetshem, por me shume gabime drejtshkrimore. ato ja ulin vleren me besoni.

  gjithsesi ju lumte per mundimin

 3. Per te gjithe ata qe jane kurioz eshte 100% i vertet ky shkrim, thjesht i veshur me pershkrime me intime. Une kam pasur fatin ta shkruaj dhe ta perjetoj, thjesht ne oret e vona te pagjuma. Thjesht ne internet nuk mund te ruash te drejten e autorit, po gjithesesi eshte bukur qe te tjeret e lexojne.

  • kam pershtypjen se e di se cila eshte kjo nedrejtoresh.dhe eshte shume e vertet jane gjera qe ndodhin dhe nuk cuditem aspak.pastaj qe te besh karrier shefin nuk duhet ta kundershtosh qofte dhe ne kete rast.aq me teper qe nendrejtoresha paska pasur simpati per drejtorin duke e pershkruar si djale simpatik dhe te kulturuar.

Trackbacks/Pingbacks

 • Pingback: Tregime Erotike | Tregime Dashurie - Tregime Erotike - Tregime Seksi - Tregime Intime

 • Pingback: Tregime Erotike 2014 | Tregime Dashurie - Tregime Erotike - Tregime Seksi - Tregime Intime

Komenti juaj: