Tuna publikon fotot ‘hot’

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdiu, e cila ka vetëm pak javë që i ka dhënë fund martesës së ngjizur në prill të vitit të shkuar me Rilind Rekën, ka publikuar së fundmi disa foto shumë ‘hot’.

Siç edhe ju mund ta shihni, Tuna shfaqet superseksi në këto foto, dhe 2 prej tyre janë pjesë e një sesioni fotografik që ajo ka realizuar me fotografin e famshëm shqiptar, Fadil Berisha në jug të Shqipërisë, më saktë në Vlorë.

Tags: , , , ,

Publikoni komentin tuaj!

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. si tgjith yjet e muzikes,apo aktoret[vip]asnji martes e tyre ska qen e suksesshme,edhe tuna seshte as e para,e as e fundit,qka me i ti them tunes knaqu se jeta esht e shkurt dhe nji kiss tmadh.

Komenti juaj: