Zbulohet foto e Rozana Radit e zhveshur

Këngëtarja bën plazh pothuajse nudo dhe lojëra erotike me miqtë e saj.

Vera e kaluar ka qenë disi e veçantë për këngëtaren Rozana Radi. Stinës së nxehtë i parapriu një eksperiencë e pazakontë për një personazh të njohur siç ishte kyçja për disa javë tek “VIP shpija”, një reality show që organizohet në Prishtinë.

 

Tags: , , , , , , ,

Publikoni komentin tuaj!

VEREJTJE:

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

14 Responses

 1. katastroffffffff Rozana Radi qfar prind ke pas jav morre ftyren te gjorve mekat mekat allahu te shperbleft me at qe meriton

  • Po mas pari allahu ta qift nanen ty e qatyne qi jeni qisi kishe na me fe e me tripa palidhje se tishe kan ti fetar e hamama se kishe lyp ti hiq kit foto po leni ato fllesha kishe jo na po falum kur 2 lidhje me fe si keni

 2. shum seksi na e hoqe trurin lale ua ua ua <3
  <3

  • oj rozi kemi menduar se je nje vajz e mir dhe na dole e kundert sepse je nje vajz pa ftyr dhe kurva e pares do merrrrrrrrrrrrrr
   ket si mendim negativ kurvaaaaaaaaaaaaaaa
   oh ta kish a pas ni sharr e me ti pre kto cica e ma si kishe qit marreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kurva lavirja

 3. eheueehu pale si ka qene me kokaine kjo goca hmmmmmmmmm

 4. laje nom mi goc si nuk te vjen mbare nga nje publik i madh shqiptar dhe na del neper TV me muzika koti si nuk te shkojne fare

 5. rozana ma e mira me e bukura veq kush ja ka inati se kto foto jan shpifjeeee

 6. katastrof marre spot vjen kurvaa keqee te gjithaa femrave ftyren naj moreee e pa ftyr

 7. Goxha publicitet per kirurgun!

 8. veq montazha jan po mos besoni se kerkush nuk e qet veten kaq posht

 9. keto jane budalliqe ca jan keto foto
  per mendimin tim nuk jan normale

 10. marree spot vjennn eposhtra botess kurvaaaa ncnccnncncn sen nto skokan edhe trupi katastrof:d

 11. marre te koft. kurr muziken tane se digjoj ma

 12. turp turp për ty rozana
  Më mir ndrroje identitetin se shqiptart nuk jemi kështu lavire

Komenti juaj: