VIP

Anxhela harron t’i veshë brekët

Supermodelja shqiptare Anxhela Martini, e cila prej pak vitesh jeton në SHBA ka lënë të gjithë me gojë hapur. Ajo shfaqet me një fustan vjollcë që më shumë i linte pjesë të trupit jashtë sesa i mbulonte, gjatë “Cfda Fashion Awards”.

Poshtë fustanit mund të shikoje çdo gjë sepse ajo as të brendshme nuk kishte veshur. Fotot janë publikuar në revistën prestigjioze italiane “GQ Italia”. Modejla shqiptare, e cila pas ndarjes nga këngëtari Kanye West, lidhet sërish me një tjetër këngëtar, Craig David, me të cilin ka kryer dhe një set fotografish me veshje të brendshme.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button