VIP

Argoneta Krasniqi pornostarja shqiptare ne Zvicer

Del në pah edhe një tjetër shqiptare e linjave XXX.

Ajo është 30 vjecarja nga Kosova, dhe jeton në Zurich te Zvicres. Fotot e saj nudo janë publikuar në internet dhe tani Argoneta  synon ta vazhdojë karrierën e saj “te nxehtë”.

Ne vazhdim mund te shikoni disa foto Nudo te Argoneta Krasniqit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button