s “Big Brother 5?, puthen treshe Meti, Anila dhe Gentjana! | www.Zemra.Org

“Big Brother 5?, puthen treshe Meti, Anila dhe Gentjana!

Banorët e Big Brother 5 bazhdojnë lojën e tyre brenda në shtëpi. Ermali dhe Françeska u puthën mbrëmë. Ata u përkëdhelen dhe ngacmohen për një kohë të gjatë. Të gjithë konkurentët qëndrojnë në dhomën e gjumit duke biseduar. Meti ngacmohet me Anilën dhe Gentjanën dhe të tre puthen.

Ata luajnë duke u mbuluar me jorganë dhe flasin me zë të lartë duke u puthur, në mënyrë që konkurentët e tjerë t’i dëgjojnë.

Loja e tyre zgjat për shumë minuta me radhë dhe në fund Meti thotë duke qeshur se kanë puthur aq gjatë, sa nuk kanë nevojë që të puthin më. “Deri në 2013-tën më s’puthi” thotë Meti dhe vajzat qeshin duke thënë se kjo lojë i lodhi shumë.
Më pas nisin bisedat e ndryshme. Gentjana e pyet Metin se përse u mërzit me Françeskën, por Anila ndërhyn dhe i thotë që të mos e hapin më atë temë bisede edhe Eeti refuzon të flasë për këtë temë.

Meti hap bisedën për provën e javës pasi ai dhe Anila ishin pjesë e fazës së parë të provës dhe shprehet se prova i ka pëlqyer shumë. Anila nuk thotë të njëjtën gjë dhe shprehet se u ndje keq gjatë provës. Genta thotë se ajo nuk ka çfarë të tregojë dhe duket se i vjen keq për këtë, por Anila dhe Meti i thonë se nuk ka pse të tregojë gjëra të trishtueshme, mjafton të flasë për jetën e saj.

Ndërkohë që edhe pse tashmë është mëngjes dhe konkurentët janë shtrirë më herët se netët e kaluara për të fjetur, ata ende janë zgjuar dhe vazhdojnë bisedat, shakatë e të qeshurat.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.