VIP

Bleona në “American Music Awards”

Bleona Qereti të dielën mbrëma ka qenë pjesë e një prej ngjarjeve më të popullarizuara të shoubizit në Amerikë, “American Music Awards”.

Këngëtarja shqiptare është dukur super seksi në këtë eveniment. Ajo ka qenë e veshur me një fustan shumë të hapur duke treguar kështu linjat ‘e pasura’ të trupit.

Bleona ka kohë që i frekuenton këto ambiente dhe qëllimi kryesor i saj është të lansojë karrierë në tregun amerikan dhe një ditë të mos jetë vetëm e ftuar, por edhe të performojë aty.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close