VIP

Elvana Gjata vijon “të cmendë” publikun

Një natë e gjatë dhe pa gjumë ka qenë ajo e pak ditëve më parë në një prej lokaleve më në zë në kryeqytetin shqiptar për të gjithë publikun që ka ndjekur nga afër Elvana Gjatën.

E shfaqur në fakt paksa rrallë kjo për vetë faktin se e tillë është strategjia e saj, e selektuar dhe e përzgjedhur jo vetëm për publikun por edhe për organizatorët e spektakleve dhe të aktiviteteve nga të cilët ftohet për të marrë pjesë. Kudo që është Elvana është edhe spektakli.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close