VIP

Gili dhe Enisi në Top Fest me “Badihava”

Këngëtarja kosovare Gili dhe këngëtari Enis Potoku sërish do të jenë konkurrentë në festivalin e Shqipërisë, “Top Fest8”.

Kësaj radhe dyshja do të konkurrojë me këngën e titulluar “Badihava” e realizuar nga Ilir Berani. Kjo këngë do të prezantohet të martën në “Top Fest”, ka bërë të ditur Gili për Telegrafi.com.

Gili dhe Enis Potoku në festivalin e vitit të kaluar- “Top Fest7”, me këngën e tyre “Kur u ndamë” fituan çmimin e Internetit.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close