VIP

Kate Moss bërtet e dehur: “Jam e djegur për sex”

Kulmi i show-ut ka qenë kur ajo ka marrë një dildo të zi dhe ka filluar të godas vetën në fytyrë, ta përkëdhel dhe ka simuluar sex oral.

Këtë të martë, Kate Moss në gjendje të dehur ka bërë show në një sexy-shop në Londër. Sic transmetojnë medait britanike, 36 vjeçarja modele ishte aq shumë e dehur sa që mezi rrinte në këmbë, ndërsa tërë kohën bërtiste “Jam e djegur për sex dhe jam në sex shop”.

Kulmi i show-ut ka qenë kur ajo ka marrë një dildo të zi dhe ka filluar të godas vetën në fytyrë, ta përkëdhel dhe ka simuluar sex oral.

Kate Moss ka blerë  9 lojra sex-i.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button