VIP

Lansohet klipi “Cash” i Aurelës dhe Mc Kreshës

Shumë kohë më parë ishte folur për një bashkëpunim mes Aurela Gaçes dhe reperit kosovar Mc Kresha. Dhe dyshja tashmë kanë realizuar këngën e tyre dhe e kanë shoqëruar atë edhe me videoklip.

Kënga, e cila parashihet të bëhet hit veror, titullohet “Ca$h” dhe iu kushtohet femrave materialiste, të cilat tek një mashkull shikojnë vetëm paratë.

Më poshtë ju sjellim videoklipin e këngës “Ca$h” të punuar nga produksioni “Pulla”

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close