s Lajme Shqip | Albachat | Muzik Shqip | Humor Shqip | Horoskopi | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie | Sms Dashurie | Radio Zemra - www.Zemra.Org - Page 2
List/Grid

Archive: Page 2

Xhakartës i përqafohet burri me një femër tjetër! Ky është reagimi i saj!

Xhakartës i përqafohet burri me një femër tjetër! Ky është reagimi i saj!

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me Qabin dhe Sasën, ku ata të dy po duken shumë të afërt me njëri-tjetrin…

Urime Ditelindjen për Fëmijë

Urime Ditelindjen për Fëmijë

Ketu do te mund te gjeni urime per ditelindjen e femijes tuaj!

Urime për Shën Valentin

Urime për Shën Valentin

Edhe pse thonë se koha hakmerret me harresë ndaj kujtimeve, dashuria ime për ty kurrë nuk do të zbehet.
Ajo që bëhet për hir të dashurisë është përtej të mirës dhe së keqes.
Kisha dashur që kurrë të mos përfundojnë ato ditë.

Rrahje mes maqedonasve dhe grekëve (VIDEO)

Rrahje mes maqedonasve dhe grekëve (VIDEO)

Gjatë protestave të djeshme të mbajtura në Melburn të Australisë ka ndodhur një incident i përgjakshëm mes komunitetit grek dhe atij maqedonas. Sipas mediave që kanë raportuar për ngjarjen, gjatë… Read more »

Në Australi nga temperaturat e larta ka filluar të shkrihet asfalti

Në Australi nga temperaturat e larta ka filluar të shkrihet asfalti

Shërbimet emergjente në juglindje të Australisë kanë këshilluar njerëzit që të qëndrojnë brenda shtëpive derisa i nxehti i rrezikshëm ka përshirë vendin, me temperatura aq të larta sa në disa… Read more »

Lidhjet në estradë që u zbuluan gjatë vitit 2017

Lidhjet në estradë që u zbuluan gjatë vitit 2017

Viti 2017 mund të llogaritet si një nga vitet ku shumë fytyra publike kanë gjetur dashurinë e jetës së tyre. I vogël nuk është as numri i dasmave që kanë… Read more »

Lirohet përkohësisht Fadil Arsllani, i dënuari kryesor në rastin “Çekani”

Lirohet përkohësisht Fadil Arsllani, i dënuari kryesor në rastin “Çekani”

Fadil Arsllani, i dënuar me 11 vjet e gjysmë burg për lëndën “Çekani” sot është liruar nga burgu. Nga drejtoria e burgjeve për Alsat M konfirmuan lajmin duke thënë që… Read more »

Deshi të testoj besnikërinë e partnerit duke e provokuar me një vajzë tjetër

Deshi të testoj besnikërinë e partnerit duke e provokuar me një vajzë tjetër

Një vajzë e re vazhdimisht kishte probleme me prindërit, të cilët i thoshin se partneri me të cilin ajo ishte në lidhje nuk është aq besnik siç shtiret.

Vajza 26-vjeçe ia prenë të dashurit penisin me gërshërë kopshti (Foto)

Vajza 26-vjeçe ia prenë të dashurit penisin me gërshërë kopshti (Foto)

Një grua është arrestuar, pasi raportohet se ia ka prerë të dashurit penisin me gërshërë kopshti derisa ai ishte duke fjetur. Brenda Barattini 26-vjeçe, besohet se ia “kishte masakruar penisin”… Read more »

E kuptoi se burri e kishte tradhtuar, kur pa imazhin nga dhoma e tyre e gjumit në Instagramin me vajze tjetër

E kuptoi se burri e kishte tradhtuar, kur pa imazhin nga dhoma e tyre e gjumit në Instagramin me vajze tjetër

Një grua e nervozuar është ndarë nga burri i saj, pasi e kuptoi se ai e kishte tradhtuar me një tjetër, kur një femër postoi në profilin e saj në Instagram një foto me pamje nga dritarja e dhomës së çiftit.