VIP

Rihanna “çmendet” në vendlindjen e saj

Para disa ditësh pamë për herë të parë këngëtaren Rihanna me veshje klasike.

Në një set fotosh për revistën ‘Glamour’, ajo dukej se kishte hequr dorë nga veshjet ekstravagante me të cilat jemi mësuar ta shohim. Por, kjo përshtypje nuk zgjati shumë.

Rihanna ishte sot e pranishme në një festë tradicionale në vendlindjen e saj Barbados dhe me kostumin e saj ishte sigurisht ylli i spektaklit.

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button