s 1 Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 1

Benzina lirohet për katër, dizeli për 1,5 denarë

Benzina lirohet për katër, dizeli për 1,5 denarë

Shkup – Benzina prej sonte në mesnatë lirohet për katër denarë, ndërsa çmimi i derivateve të diselit për 1,5 denarë për litër, vendosi sot Komisioni rregullator për energjetikë (KRRE). Me… Read more »

Kurva number 1 dhe kurva number 2 – edhe keta shqiptare duan te tregojne dicka (Video)

Kurva number 1 dhe kurva number 2 – edhe keta shqiptare duan te tregojne dicka (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Ksaj i thuhet shpetoj per 1 qime leshi … (VIDEO)

Ksaj i thuhet shpetoj per 1 qime leshi … (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]