s 10 Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 10

Kënaqësia e femrave 10-fish më e fortë

Kënaqësia e femrave 10-fish më e fortë

Sipas studimeve kur femra arrin në orgazëm gjatë marrëdhënieve, atëherë kënaqësia e saj është pothuajse 10-fish më e fortë se ajo e mashkullit. Sidoqoftë e vërteta është se në një… Read more »

Super sprinti i Ronaldos, 96m për 10 sekonda (VIDEO)

Super sprinti i Ronaldos, 96m për 10 sekonda (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

10 gabimet me trashanike me te quditshme ,10 njerezit me budallenje ne bote (VIDEO)

10 gabimet me trashanike me te quditshme ,10 njerezit me budallenje ne bote (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

10 femrat më të dëshiruara nga meshkujt

10 femrat më të dëshiruara nga meshkujt

Revista “GQ”, ka përpiluar listën e femrave më të dëshiruara në botë për vitin 2011. Në në krye qëndrojnë Irina Shayk, Kim Kardashian, Gisele Bundchen, Rihanna dhe Jennifer Aniston. Shayk… Read more »