s 13 | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 13

Goditet baza shqiptaro-rumune e prostitucionit, 13 në pranga

Goditet baza shqiptaro-rumune e prostitucionit, 13 në pranga

Një skemë prostitucioni në Torino, që kishte bazë shqiptare dhe rumune, u godit nga efektivët e qytetit, duke bërë që trembëdhjetë njerëz të përfundojnë në burg (dhe gjashtë në kërkim)…. Read more »

Bokseri 13 vjecar Shqiptar që është duke mahnitur botën (VIDEO)

Bokseri 13 vjecar Shqiptar që është duke mahnitur botën (VIDEO)

Vogëlushi Reshat Mati që nga mosha e tij e hershme është marë me boks dhe ka qenë Nr.1 në boxing dhe Nr.1 në kickboxing në kategorinë e tij, asnjëherë ska… Read more »

13 gjëra me të cilat femrat janë më të mira se meshkujt!

13 gjëra me të cilat femrat janë më të mira se meshkujt!

Ka hulumtime të shumta të cilat kanë vënë në pah që femrat i kanë disa aftësi të pabesueshme, të cilat meshkujt nuk i kanë. Jemi më të mira në mësime… Read more »