s 150.000 Euro | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 150.000 euro

Kush puth bukur Monikën,Claudian,Naomin dhe Charlize,fiton 150.000 euro!

Kush puth bukur Monikën,Claudian,Naomin dhe Charlize,fiton 150.000 euro!

Monica Bellucci, Claudia Schiffer, Naomi Campbell dhe Charlize Theron …janë të ftuara në një fushatë publicitare që bën Martini. Këto katër femra të bukura, nuk do të jenë vetëm …Ato… Read more »