s 18 Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 18

Tiranë, humb jetën në pishina një 18- vjeçarë

Tiranë, humb jetën në pishina një 18- vjeçarë

TIRANE- Një 18 vjeçarë humbi jetën në mënyrë aksidentale në kryeqytet. Ngjarja e rëndë ndodhi tek pishinat paraditen e kësaj të diele. Sipas dëshmive adoleshenti është hedhur nga kati i… Read more »

Google+ me 18 funksione të reja

Google+ me 18 funksione të reja

Ndërsa është duke synuar që t’i “shkund” disa prej operacioneve të saj para Krishtlindjeve, Google dhe ekipi i saj i rrjetit social Google+ janë duke punuar që të sjellin risitë… Read more »

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, katër të vdekur e 18 të lënduar

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, katër të vdekur e 18 të lënduar

Në gjashtë aksidente, në Tiranë, Fier, Pogradec, Elbasan, Mat e Kukës, katër persona kanë vdekur ndërsa kanë mbetur të plagosur 18 të tjerë. Dyshohet se shkak i këtyre aksidenteve mund… Read more »