s 2 milione Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 2 milione

Arrestohet banda që përfitoi mbi 2 milionë euro nga borxhet me fajde

Arrestohet banda që përfitoi mbi 2 milionë euro nga borxhet me fajde

15 persona janë arrestuar gjatë aksionit policor “çekiçi”, mëngjesin e sotëm, pas bastisjes së 19 objekteve në Gostivar dhe rrethinë. Aksioni policor kishte pasur si qëllim shpërbërjen e një grupi… Read more »