s 200 | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 200

Telefoni i ri i HP do të kushtojë 200 dollarë?

Telefoni i ri i HP do të kushtojë 200 dollarë?

Është thënë disa herë deri më tani se HP është duke punuar në një telefon të mençur Android, përkatësisht një telefon i cili do të ketë ekran të madhësisë së… Read more »

“Belle Air” bllokon 200 pasagjerë shqiptarë dhe… falimenton!

“Belle Air” bllokon 200 pasagjerë shqiptarë dhe… falimenton!

Të paktën 200 pasagjerë shqiptarë ndodhen të bllokuar në aeroportin e Veronës në Itali, pas anulimit të fluturimit nga kompania ajrore “Belle Air”. Top Channel kontaktoi me një prej pasagjerëve,… Read more »