s 2011 | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 2011

Top 10 skandalet e vitit 2011

Top 10 skandalet e vitit 2011

Në shoubizin ndërkombëtar gjatë këtij viti kanë ndodhur jo pak skandale, megjithëse për nga rëndësia ishin jo aq të mëdha sa vitet e kaluara. Në një kompilacion special për festat… Read more »

Messi vs Ronaldo, kush dominoi në vitin 2011?

Messi vs Ronaldo, kush dominoi në vitin 2011?

Barcelona dhe Real Madridi përbëjnë rivalitetin më të madh në botë, por brenda dy klubeve më të mëdha spanjolle ekzistojnë talentë të mëdhenj, të cilët kanë krijuar rivalitet shumë të… Read more »

Meda – Jam ne Hall [ Albumi i Rri 2011 ]

Meda – Jam ne Hall [ Albumi i Rri 2011 ]

Kush do të jetë Personaliteti politik i vitit 2011?

Kush do të jetë Personaliteti politik i vitit 2011?

Edhe këtë vit vazhdon traditën e zgjedhjes së personalitetit të vitit 2011 në trojet shqiptare. Çdo vit në hapësirat shqiptare po shtohen personalitet e reja politike e institucionale prandaj edhe… Read more »

Mera Zymeri  – Jackpot 2011

Mera Zymeri – Jackpot 2011

Teksti i Kenges Mera Zymeri – Jackpot Ti me je si nje dhurat nuk e di si do te mbaaj si nje diamant kam me trujt dhe prej zemres skam… Read more »

Elhaida konfirmon pjesëmarrjen në Festivalin e Këngës

Elhaida konfirmon pjesëmarrjen në Festivalin e Këngës

Këngëtarja shkodrane Elhaida Dani do të jetë një prej konkurrenteve në Festivalin e Këngës 2011 në Radiotelevizionin Shqiptar. Nesër, me 14 tetor, është afati i fundit për pranimin e këngëve… Read more »

Shkurte Gashi – Dy pika Dashuri 2011

Shkurte Gashi – Dy pika Dashuri 2011

Teksti i Kenges: E ndryshove jeten time E vazhdove ti Un jetoja nje genjeshter E jetoja si nje mrekulli Aah dy pika dashuriii .. kur i jepje ti Ahh un… Read more »

Nora Istrefi foto vere 2011

Nora Istrefi foto vere 2011

Pas një vere të gjatë dhe të stërmbushur me koncerte, Nora Istrefi ka shijuar dhe disa dite pushimesh me mikeshat e saja. Foto nga pushimet e Nora Istrefit.