s 2012 Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 2012

Konkurs per vithet me te mira te vitit 2012

Konkurs per vithet me te mira te vitit 2012

Konkurs per vithet me te mira te vitit 2012 [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Digital Spy: Kunis dhe Daley, personalitet më seksi të vitit

Digital Spy: Kunis dhe Daley, personalitet më seksi të vitit

Zhytësi britanik Tom Daley dhe aktorja amerikane, Mila Kunis, janë shpallur personalitetet më seksi të vitit 2012, nga një sondazh i revistës Digital Spy. Në sondazhin që ka zgjatur një… Read more »

Nese gjuan me revole ne pishine kjo te ndodh (Video)

Nese gjuan me revole ne pishine kjo te ndodh (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Video qe vlen te shikohet dy here

Video qe vlen te shikohet dy here

Me Të vërtet ja vlen që ta shikoni 2 herë këtë videon pasi që është një video shumë interesante në këtë video gjithqka ndodhë..Në këtë video keni edhe aksidente edhe humor… Read more »

Gjyle Qollaku – Prap kjo zemer 2012

Gjyle Qollaku – Prap kjo zemer 2012

Çiftet ‘VIP’ që u dhanë fund historive të dashurisë

Çiftet ‘VIP’ që u dhanë fund historive të dashurisë

Viti 2012 për disa nga emrat e njohur të skenës shqiptare nuk ka qenë aq i mirë. Disa prej tyre, shpesh edhe mjaft të preferuar për publikun, u kanë dhënë… Read more »

Dark Knight Rises

Dark Knight Rises

Për të parë filmin, jepni X te reklama e mëposhtme dhe pastaj shtypni PLAY për të filluar filmi.

American Pie Reunion

American Pie Reunion

Për të parë filmin, jepni X te reklama e mëposhtme dhe pastaj shtypni PLAY për të filluar filmi.

The A Team

The A Team

Për të parë filmin, jepni X te reklama e mëposhtme dhe pastaj shtypni PLAY për të filluar filmi.

The Dictator 2012

The Dictator 2012

Për të parë filmin, jepni X te reklama e mëposhtme dhe pastaj shtypni PLAY për të filluar filmi.