s 23 Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 23

23 vjeçari nga Gostivari gjendet i vdekur në Tetovë

23 vjeçari nga Gostivari gjendet i vdekur në Tetovë

Mbrëmë rreth orës 21 e 30 minuta në udhëkryqin Jane Sandanski dhe JNA është gjetur trupi i pajetë i 23 vjeçarit Kadri Tahiri nga Gostivari. Menjëherë në vendin e ngjarjes… Read more »