s 3 shqiptare Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 3 shqiptare

Aksident i rëndë në Itali, vdesin 3 shqiptarë (VIDEO)

Aksident i rëndë në Itali, vdesin 3 shqiptarë (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, kur një aksident i rëndë ka shënuar 4 viktima dhe 1 të plagosur. Burimet nga policia italiane thanë se nga 4 viktimat… Read more »