s 30 | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 30

Tetovari gënjen 30 vjeçaren për martesë dhe ia mer 3.600 €

Tetovari gënjen 30 vjeçaren për martesë dhe ia mer 3.600 €

Tridhjetë vjeçarja Q.F, mbrëmë ka kërkuar ndihmë nga policia, pasi që e ka kuptuar se 38-vjeçari A.SH nga fshati Dëbërc i Tetovës, i cili ka qenë i punësuar përkohësisht jashtë… Read more »

Shikoni si mundet 1 person te shkarkoje 1 kamion per 30 sekonda!

Shikoni si mundet 1 person te shkarkoje 1 kamion per 30 sekonda!

Ne kete video do te mund te shikoni cfar teknik perdor ky shofer te shkarkoje nje kamion me derasa per disa sekonda! [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Meksikë, përleshje në burg, 30 të vdekur

Meksikë, përleshje në burg, 30 të vdekur

Rreth 30 të burgosur kanë vdekur në një luftim mes anëtarëve të bandave të ndryshme në një burg në veri të Meksikës, bëjnë të ditur autoritetet lokale. Burimet deklarojnë se… Read more »