s 31 vjecare Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 31 vjecare

Paris Hilton e jeton momentin

Paris Hilton e jeton momentin

Paris Hilton thotë se ajo e jeton momentin dhe nuk lejon që kritikët ta mposhtin. Bukuroshja 31-vjeçare, e cila së fundi ka qenë me pushime në Evropë, ka vendosur të… Read more »