s 35-vjeçari | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 35-vjeçari

Drogë në Kakavijë, arrestohet 35-vjeçari

Drogë në Kakavijë, arrestohet 35-vjeçari

Policia kufitare në ka bllokuar 4 kg hashash në Kakavijë dhe ka arrestuar një person për trafik lëndësh narkotike. Personi i arrestuar është Argjent Shametaj, 35-vjeç, lindur dhe banues në… Read more »