s 4:0 Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 4:0

Tmerr në Pejë, e presin 40 vjeçarin me motor-sharrë

Tmerr në Pejë, e presin 40 vjeçarin me motor-sharrë

Një ngjarje tmerrshme ka ndodhur në fshatin Dushkajë të komunës së Pejës. Elvan B. Dhe B.B, të cilët ishin duke prerë dru mal, në afërsi të shtëpisë Jakup L, e… Read more »

Stuhishëm, pranë kualifikimit… (video)

Stuhishëm, pranë kualifikimit… (video)

Spanja ka shënuar fitore të thellë me rezultat 4-0 ndaj Irlandës në ndeshjen e dytë të ditës në Grupin C, duke siguruar praktikisht kualifikimin në çerekfinale të kampionatit evropian. Spanja… Read more »