s 5 Kilogramë | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 5 kilogramë

Zbukuroi Mercedes-Benz me 5 kilogramë Ari

Zbukuroi Mercedes-Benz me 5 kilogramë Ari

Një biznesmen të cilit i pëlqen shkëlqimi, e shndërroi Mercedesin e tij elegant në “blingmobile”. Tash ai kërkon rreth shtatë milionë funte për të. Biznesmeni zviceran Ueli Anliker, shet njërin… Read more »

Elvana Gjata fryn buzët dhe bie 5 kilogramë

Elvana Gjata fryn buzët dhe bie 5 kilogramë

Elvana Gjata është duke realizuar klipin e saj të ri, nëse ky klip publikohet menjëherë pas xhirimeve, atëherë Elvana Gjata do të bëhet e para këngëtare shqiptare, e cila ka… Read more »